Skip to main content

Odbojka - 2022 - srednje škole

Odbojka - SŠ (m+ž) | POREČ | 10. - 12. 5. 2022.

 

  Raspored polaska kućama (12. 5. 2022.) - AŽURIRANO 12.5. radi naknadnog dogovora s voditeljima ekipa!

  Raspored polaska kućama (11. 5. 2022.)

 

 

OSNOVNE INFORMACIJE O RASPOREDU UTAKMICA:

 

Image removed.  Rezultati MLADIĆI - KONAČAN REZULTAT
Image removed.  Rezultati DJEVOJKE - KONAČNI REZULTAT

 

  Raspored igranja SREDNJE ŠKOLE M
  Raspored igranja SREDNJE ŠKOLE Ž
  Raspored prijevoza po dvoranama (11. 5. 2022.)

 

REZULTATI UŽIVO

Kliknite na gornju poveznicu. Donosimo rezultate muškog i ženskog turnira uživo | stranica se osvježava svake dvije minute

 

PRIJENOS UŽIVO - POLUFINALA I FINALA

PRIJENOS UŽIVO - SKUPINE 

PRIJENOS UŽIVO - ČETVRTFINALA

 

  Ždrijeb ODBOJKA SREDNJE ŠKOLE M

  Ždrijeb ODBOJKA SREDNJE ŠKOLE Ž

 

PRIJE NATJECANJA:
  UPUTE ŠKOLAMA / VODITELJIMA - ODBOJKA
   TABLICA PRIJEVOZA - ažuriran 9.5. s brojevima vozača 

 

O NATJECANJU:

Naziv: Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske u košarci 2022. godine

Organizator: Hrvatski školski sportski savez

Suorganizator: Hrvatski odbojkaški savez

Pokrovitelji: Ministarstvo turizma i sporta

Poslovni partneri: Slavonija Bus, d.o.o

Smještaj sudionika: Hotel DELFIN, Plava Laguna Poreč

Mjesto natjecanja: Dvorana Intersport + Veli Jože i OŠ Finida

 

Organizacijski odbor:

Izvršni odbor Hrvatskog školskog sportskog saveza na svojoj 41. sjednici imenovao je Organizacijski odbor Završnice Državnog prvenstva u sastavu:

    1. Nikola Perković - predsjednik
    2. Zdravko Omrčen
    3. Jadranka Duvančić
    4. Davor Juriša
    5. Ivana Putarek
    6. Mirna Rajle Brođanac
    7. Stipe Tomić
    8. Marin Horvat

    Tehnička komisija

             Predsjednik tehničke komisije: Margit Vrbičić

    Tehnička komisija u odbojci:

    1. ANITA DONĐIVIĆ
    2. DANIJELA MERLI MITROVIĆ
    3. IRENA ČUGURA ČERIĆ
    4. GIANNI OTTOCHIAN
    5. IRENA RUPIĆ PIETRI
    6. MARKO VRTAR
    7. MIRNA MATEJ ŠVAGANOVIĆ
    8. SANJA NINKOVIĆ OROŠI

     

       Popis prijavljenih ekipa za natjecanje MLADIĆI

      Popis prijavljenih ekipa za natjecanje DJEVOJKE

       Popis voditelja ekipa MLADIĆA i DJEVOJAKA

     

    SATNICA NATJECANJA:

    2.2. VREMENIK DOGAĐANJA

    Utorak, 10. 05. 2022.

    14.00 - 18.00 – dolazak ekipa i fotografiranje

    19.30 – svečano otvorenje DP

    18.00 – 21.00 – večera

    20.00 - sastanak s voditeljima ekipa i Tehničkom komisijom (hotel DELFIN)

                            

    Srijeda - 11. 05. 2022.

    06.30 - 08.00 - doručak

    7.15 – polazak prema dvorani Veli Jože & Finida po dogovorenom rasporedu

    8.00 - 15.00 srednje škole – natjecanje po dogovorenoj satnici skupine

    12.00 – 16.00  ručak 

           - povratak kućama ekipa koje nisu plasirane u četvrtfinale

    17.00 - 22.00 - nastavak natjecanja - četvrtfinala

    18.00 - 21.00 - večera

     

    Četvrtak - 12. 05. 2022.

    07.00 - 08.30 - doručak

    8.15 - polazak prema dvoranama po dogovorenom rasporedu

    do 10.00  - odjava iz soba ekipa koje se nisu plasirale u polufinale

    9.00 – 14.00 - natjecanje po dogovorenoj satnici - polufinale i finale (INTERSPORT)

    14.00 – proglašenje pobjednika i podjela medalja i pehara

    14.30 - povratak u hotel (shuttle busevi)

    14.00 – 16:00 - ručak

           - povratak kućama po dogovorenom rasporedu

     

    NAKON NATJECANJA

    Image removed.  Rezultati MLADIĆI - KONAČAN REZULTAT
    Image removed.  Rezultati DJEVOJKE - KONAČNI REZULTAT

    Priznanja:

    MLADIĆI

    DJEVOJKE

     

      SASTAV EKIPA MLADIĆA

      SASTAV EKIPA DJEVOJAKA

     

    NATRAG NA POPIS SPORTOVA DRŽAVNIH PRVENSTAVA